BOGERYLDE med skab.

BOGERYLDE med skab.
1159155. BOGERYLDE med skab.

højde 160 cm, bredde 85 cm.

1 beslag til hylde mangler, skade på ben, ridser, mærke, finer skade på låge.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
1159155. BOGERYLDE med skab.

højde 160 cm, bredde 85 cm.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 598