REOLSYSTEM, 3 dele, træ, Danmark, 19/2000 tallet.

1158685. REOLSYSTEM, 3 dele, træ, Danmark, 19/2000 tallet.

Skab. Bredde 78 cm. Dybde 38 cm. Højde 79 cm.
Skabs top. Bredde 78 cm. Dybde 38 cm. Højde 79 cm.
Skuffesektion. Bredde 78 cm. Dybde 38 cm. Højde 79 cm.

Overfladeridser og slitage. Der mangler 1 skuffeknop.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 746