Sæt PARTER, bla. vaser, skål, bakke.

115848. Sæt PARTER, bla. vaser, skål, bakke.

1 blomsterbakke, længde 46 cm, bredde 29 cm.
2 vaser, højde 27-37 cm.
2 krydderi- og oliestativer.
1 skål på stativ.
1 grydelapp.

Slitage, skader, dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 vaser, højde 27-37 cm.
2 krydderi- og oliestativer.
1 skål på stativ.
1 grydelapp.

Antal besøg: 987