SPILMASKINE, Enarmet bandit, Bally.

1157142. SPILMASKINE, Enarmet bandit, Bally.

Højde ca. 165,5 cm, ca. 47 x 46 cm. Todelt.

Brugsslitage. Ridser, mærker. Låsen til den nederste del af døren er gået i stykker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 5.975