BERND PETER VAN ZUTPHEN. Olie på lærred, signeret.

115713. BERND PETER VAN ZUTPHEN. Olie på lærred, signeret.

Landskab med piger i huckle. 39 x 48 cm.

Bukker i klædet. Knitrende.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bukker i klædet. Knitrende.

Antal besøg: 1.748