STILLEV.

STILLEV.
1157101. STILLEV.

Kirsebær i skål, olie på panel, monogram og dateret. Mål: 22 x 28 cm Rammemål: 45 x 39 cm.

God stand, se billeder.

Få foretaget en gratis vurdering!
1157101. STILLEV.

God stand, se billeder.

Antal besøg: 1.142