ALLAN EGNELL. SLAGET VED STÅNGEBRO.

1156938. ALLAN EGNELL. SLAGET VED STÅNGEBRO.

Signeret, olie på lærred ca 65x96 cm.

Farvetab, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Farvetab, ridser.

Antal besøg: 4.030