SPEJL OG TRYMÅ, slutningen af 1800-tallet.

115610. SPEJL OG TRYMÅ, slutningen af 1800-tallet.

Rodfiner og kirsebær og valnød.
Skulpterede ben og våbenskjold med løve og stilleben med instrumenter.
Samlet højde med trymå 246 cm.

Slitage / ridser / blå mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.193