LUFTGEVÆR DIANA MOD 15a.

LUFTGEVÆR DIANA MOD 15a.
1156037. LUFTGEVÆR DIANA MOD 15a.

LUFTGEVÆR MÆRKET: DIANA MOD 15a FREMSTILLET I VESTTYSKLAND, HAR EN LÆNGDE PÅ CA. 83 CM, CAL 4,5 (177).

Alders- og Brugsslitage, kugle er i løbet, lidt spil ved stemplet, virker ved test.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.176