Sæt , 2, Oskarshamn-motiv, herunder Georg Hult.

115538. Sæt , 2, Oskarshamn-motiv, herunder Georg Hult.

Motiv fra Besvärsgatan, Oskarshamn. Olie på Panel, signeret Einar 1949, 49x65 cm. Blyantstegning, Georg Hult, 49x39 cm.

Pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pletter.

Antal besøg: 3.659