JAN ERIC RUDEFELT. Vindue. Olie på lærred, signeret.

115524. JAN ERIC RUDEFELT. Vindue. Olie på lærred, signeret.

64x80 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

64x80 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.032