Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Kunst
Malerie
THEIS ELJAS. "Pentaklet". Mixed media, signeret og dateret 94.
115508. THEIS ELJAS. "Pentaklet". Mixed media, signeret og dateret 94.
Highlighted by our experts
66x74 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Highlighted by our experts
66x74 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Antal besøg:
3.252