115456. BESTIK, 77 dele, nysølv, "Amsterdam", Nils-Johan.
12 madgafler, længde 19 cm.
12 madknive.
12 spiseskeer, længde 17 cm.
6 startgafler.
6 starterknive.
6 mokkasiner.
9 kaffeskeer.
6 plukkegafler.
2 smørknive.
2 sauceskeer.
Kagespatel.
Plukkegaffel.
Kartoffel ske.
Sukkertang.
Brugsslitage, ridser.