SKAB, hollandsk barokstil, 20. århundrede.

115323. SKAB, hollandsk barokstil, 20. århundrede.

Fineret i valnødderod og andre træsorter. Gitterdør med hylder bagved. Tre skuffer. Beslag i messing. Længde 124, bredde 48, højde 205 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 2.396