ÆRMER, tin/træ, stemplet.

ÆRMER, tin/træ, stemplet.
1153103. ÆRMER, tin/træ, stemplet.

længde 35 cm og 40 cm proveniens Birger Johanssons gods, Kalmar.

slidtage fra alder og Brugsslitage, knoglestykke mangler i enden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 461