BANG & OLUFSEN, 4 dele bl.a Beocenter 2.

1152326. BANG & OLUFSEN, 4 dele bl.a Beocenter 2.

Telephone.Beocom 2 Beocenter 2 Socket enhed Beocenter 2 Master unit Beoline PSTN Bas.

Mindre Overfladeslitage. Ikke funktionstestet. 1 ledning til forstærkeren mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.333