ORIGINAL VENETIANSK GULVLAMPE.

1151282. ORIGINAL VENETIANSK GULVLAMPE.

En original venetiansk Mohr gulvlampe, træskåret, monteret, forgyldt, Venedig, begyndelsen af det 20. århundrede, mål: 178 cm.

God stand, med nogle skader, se billeder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.518