1149957. LYDSYSTEM, 6 dele, Canton Ergo.
Center ERGO CM 500 DC Base ERGO AS 1,2 SC 2 søjle højtalere ERGO 92 DC, ca 103,5 cm høje.
2 højttalere til affjedring ERGO F.
Ingen ledninger. Ikke funktionstestet. Afskrabninger, ridser, ridsemærker, Brugsslitage.