HÄNKEL KRUS MED SØLVSTOPPER, Höganäs.

1149205. HÄNKEL KRUS MED SØLVSTOPPER, Höganäs.

Sølvprop stemplet 1932.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sølvprop stemplet 1932.

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 196