VÆGUR, Gustav Becker, Vertregulator, første halvdel af det 20. århundrede.

114854. VÆGUR, Gustav Becker, Vertregulator, første halvdel af det 20. århundrede.

Valnød.
Højde 140 cm.

Drejede detaljer/knapper mangler, slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Valnød.
Højde 140 cm.

Antal besøg: 1.744