RUNE PERSON. Olie på lærred, signeret.

114804. RUNE PERSON. Olie på lærred, signeret.

Figur ved bord, 57 x 37 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Rune Person (1914–1990)

Få foretaget en gratis vurdering!

Figur ved bord, 57 x 37 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Rune Person (1914–1990)

Antal besøg: 1.418