STIG CLAESSON "SLAS" TEGNING SIGNERT.

1146877. STIG CLAESSON "SLAS" TEGNING SIGNERT.

Tavletegning signeret Paris 02 Stig Claesson.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.833