RINGE, 2 stk. 18k guld, dels Guldteknik i Köping, 19/2000 tallet.

1145327. RINGE, 2 stk. 18k guld, dels Guldteknik i Köping, 19/2000 tallet.

Ring med reliefdekoration og emalje.
Størrelse 23 mm Ring med hvidguldsindlæg Størrelse 22,5 mm Totalvægt 12,02 gram.

Gravering.
Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gravering.
Brugsslitage, ridser.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 324