PARADIS, OLIE, SIGNET, MALERI.

1141730. PARADIS, OLIE, SIGNET, MALERI.

Alfred Paul signeret og dateret 1920, landskabsmaleri Heidelandschaft. Signeret nederst til højre, indrammet. Olie på pap i sort shellac-ramme, størrelse 76 x 63 cm.

velbevaret.

Få foretaget en gratis vurdering!

velbevaret.

Antal besøg: 1.834