SKÆNK, 1950'erne / 60'erne.

SKÆNK, 1950'erne / 60'erne.
1140765. SKÆNK, 1950'erne / 60'erne.

Teaktræ. Længde ca 160 cm. Højde ca 78 cm.

Brugsslitage, stødmærker, ridser. Et ben med reparation. Et håndtag defekt. En skydedør åbner ikke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 733