SKÅL, krystal, Gun Lindblad, Kosta Boda.

114053. SKÅL, krystal, Gun Lindblad, Kosta Boda.

Klart glas. Firkantet form, udskåret firkantet dekoration. Signeret Kosta Boda 58502 G Lindblad og mærket.
Højde 12,5 cm.
Diameter 21 cm.

Gun Lindblad er blandt andet repræsenteret i kollektionerne hos Victoria & Albert i London.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 12,5 cm.
Diameter 21 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.410