PABLO PICASSO, OFFSET LITHOGRAPHY, 1958.

1140059. PABLO PICASSO, OFFSET LITHOGRAPHY, 1958.

Med passepartout ca. 34x26 cm.

godt.

Få foretaget en gratis vurdering!

godt.

Auction Now
Antal besøg: 591