BIRGER HJELM. olie på Panel, "Hallmark 1959" signeret.

113933. BIRGER HJELM. olie på Panel, "Hallmark 1959" signeret.

Mål ca 80x67cm.

Mindre knitren.r.

Kunstner/designer

Birger Hjelm (1901–1979)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål ca 80x67cm.

Mindre knitren.r.

Kunstner/designer

Birger Hjelm (1901–1979)

Antal besøg: 1.985