ANDY WARHOL. "Holy Cats by Andy Warhol's mother" Bogomslag med litografisk offsettryk. Usigneret.

113909. ANDY WARHOL. "Holy Cats by Andy Warhol's mother" Bogomslag med litografisk offsettryk. Usigneret.

23,5x15 cm x2.

Gulning, skader på ryg og kanter.

Kunstner/designer

Andy Warhol (1928–1987)

Få foretaget en gratis vurdering!

23,5x15 cm x2.

Kunstner/designer

Andy Warhol (1928–1987)

Antal besøg: 2.582