Sæt , 13 dele. Samlet vægt ca 705 gram.

113797. Sæt , 13 dele. Samlet vægt ca 705 gram.

Bestående af sugar rush rokoko stil CG Hallberg, lågkrukke Ragnar Wahlberg Härnösand 1971 og sæt med flødekande, sukkerskål og bakke stemplet.
Maksimal højde ca. 10,5 cm.

Slitage, lejlighedsvise buler, graveringer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Maksimal højde ca. 10,5 cm.

Antal besøg: 751