GULV, almindelig malet, dateret 1810.

1136846. GULV, almindelig malet, dateret 1810.

Højde 218 cm.

Glasset i låget mangler, knækket knop, revne i glasset og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 218 cm.

Antal besøg: 607