SPELDOSA, omkring 1900.

SPELDOSA, omkring 1900.
113644. SPELDOSA, omkring 1900.

Dekor af flise med motiver af slot, signeret Sully. 29 x 28 cm.

Slitage og ridser.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og ridser.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.076