CAPTAIN'S UNIFORM, 2 dele, model Ä Sverige.

1135396. CAPTAIN'S UNIFORM, 2 dele, model Ä Sverige.

Bukser, talje 86 cm, længde fra skridt 77 cm.
Jakke, skulderbredde 41 cm, armlængde fra skulder 63 cm.

Brugsslitage, pletter, knap på jakke mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.224