MARTIN STENBERG. Blandede medier.

1134679. MARTIN STENBERG. Blandede medier.

"Vandfald", signeret og dateret -93, 35x45 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 504