FOODSERVICE, 21 dele. "Svensk nåde", Rörstrand.

113410. FOODSERVICE, 21 dele. "Svensk nåde", Rörstrand.

7 små tallerkener, 8 middagstallerkener, 6 dybe tallerkener.
diameter på middagstallerkener 24,5 mm.

Enkelt Kantstødt. Brugsslitage med bestikridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.356