BENGT ANDERSSON RÅSSBYN. Olie på lærred, signeret 68.

113317. BENGT ANDERSSON RÅSSBYN. Olie på lærred, signeret 68.

Landskab, 70 x 56 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskab, 70 x 56 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.706