POSTSORTERINGSKAB, væghængt, første halvdel af det 20. århundrede.

1133106. POSTSORTERINGSKAB, væghængt, første halvdel af det 20. århundrede.

Mærkat på bagsiden "Til posthuset Näsbykulla".
Med foldedøre.
Højde 122, bredde 88, dybde 36 cm.

Proveniens gods efter kunstneren Niklas Aronsson, Växjö.

Mindre slitage, døre bankede.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Med foldedøre.

Mindre slitage, døre bankede.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 993