BROR EDVIN BENGTSSON. Olie på Panel, signeret 1907.

113168. BROR EDVIN BENGTSSON. Olie på Panel, signeret 1907.

Skibsportræt, "Hedvig af Halmstad", kaptajn GS Meuller, 35 x 49 cm.

Pletter, noget farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pletter, noget farvetab.

Antal besøg: 2.639