MARIKA LANG. Diptyk, Blandteknik, signeret og dateret 89.

113121. MARIKA LANG. Diptyk, Blandteknik, signeret og dateret 89.

Byudsigt. 2 stk på 76 x 54.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Marika Lang (Født 1961)

Få foretaget en gratis vurdering!

Byudsigt. 2 stk på 76 x 54.

Kunstner/designer

Marika Lang (Født 1961)

Antal besøg: 1.189