VAS "GRAAL", Simon Gate Orrefors 1926. Signeret S / Graal Orrefors 1926 KB 3014 SG.

113032. VAS "GRAAL", Simon Gate Orrefors 1926. Signeret S / Graal Orrefors 1926 KB 3014 SG.

Stiliseret indretning i brun mod grøn baggrund på mørk hæl. Blæst af Knut Bergqvist. Højde 12, bredde 10,5 cm.

Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre ridser.

Antal besøg: 4.187