MICHAEL SCHREIBER. "Via Brian 2A", 1992, farvelitografi.
1130319. MICHAEL SCHREIBER. "Via Brian 2A", 1992, farvelitografi.
Schreiber, Michael (*1949 Bremen) - "Via Brian 2A", 1992, farvelitografi, signeret og dateret med blyant nederst til højre, med titel og nummer til venstre. 70/120, i passepartout, PP sektion ca 40,5x31cm, uindrammet.