SPEGEL, AB Eriksmålaglas, midten af det 20. århundrede.

113002. SPEGEL, AB Eriksmålaglas, midten af det 20. århundrede.

Bundplade fineret i mahogni. Spejl med ætset dekoration. To armlæn af messing. Kopper i hvidstribet glas. Højde 116, bredde 59 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.334