BEDSTEMORUR, 14 karat guld, dateret 1920.

112987. BEDSTEMORUR, 14 karat guld, dateret 1920.

Hvid emaljeret urskive med sorte tal og sekundvisere. Diam 5.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.046