SPISEGRUPPEN, 7 dele, engelsk stil, 20. århundrede.

112893. SPISEGRUPPEN, 7 dele, engelsk stil, 20. århundrede.

Bestående af bord og 7 stole, bordmål, længde 138, bredde 79, højde 74 cm, tillægsplade 36,5 cm.

Slitage, ridser og varmepletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.184