SKAB, metalplade, industriel form, midten af det 20. århundrede.

112864. SKAB, metalplade, industriel form, midten af det 20. århundrede.

Grøn. Seks ventilerede døre. Nummereret. Længde 93, bredde 35, højde 190 cm.

Slitage, malerpletter, buler, hylder mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.406