FIGUR, malet gips, 20. århundrede.

1127585. FIGUR, malet gips, 20. århundrede.

Stående sømand. Højde 33,5 cm.

Slitage og farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og farvetab.

Antal besøg: 271