JOOP BIRKER. Gouache.

JOOP BIRKER. Gouache.
1127082. JOOP BIRKER. Gouache.

Maleri III. Signeret og dateret -63. 48x68 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 809