Plæneklipper, Partner P51-500CMD, moderne.

1123984. Plæneklipper, Partner P51-500CMD, moderne.

Med samlere.

Brugsslitage, mærker og ridser, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med samlere.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 4.776