GIUSEPPE VASI (1710-1782). udsigt over rom.

1123719. GIUSEPPE VASI (1710-1782). udsigt over rom.

Gravering Signeret og dateret 1765 på plade 102x261 cm.

Rævning og mindre fejl.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Rævning og mindre fejl.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 1.148