JAUME PLENSA. Ingen titel.

JAUME PLENSA. Ingen titel.
1123621. JAUME PLENSA. Ingen titel.

Blæktegning og blækvask på papir Signeret og dateret 1972 32,5x24,5 cm.

Mindre skader på hjørnerne af støtten. med ramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 1.544